Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Tüm Ürünlerimiz İçin Yan Katagoriden Takip Edebilirsiniz

 

Hilal Oto Lastik Yol Yardım

 

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır. Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz.

 


  Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız. Hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.

 


  Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

 

HİZMETLERİMİZ;

 

SIFIR LASTİK 

 

İKİNCİ EL LASTİK

 

YAZ LASTİĞİ

 

KIŞ LASTİĞİ

 

PERFORMANS LASTİĞİ

 

JANT BAKIM ONARIM

 

  mobil lastik servisi, mobil lastikçi,lastik tamircisi,yerinde lastik tamiri,gece açık lastikçi selçuk mobil lastik servisi,selçuk mobil lastikçi,selçuk lastik tamircisi,selçuk yerinde lastik tamiri,selçuk gece açık lastikçiizmir selçuk mobil lastik servisi,izmir selçuk mobil lastikçi,izmir selçuk lastik tamircisi,izmir selçuk yerinde lastik tamiri,izmir selçuk gece açık lastikçi

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014